Główną specjalizacją prezentowanej firmy są OZE czyli innymi słowy odnawialne źródła energii. Umożliwiają one pozyskiwanie energii cieplnej czy też elektrycznej z wykorzystaniem niewyczerpalnych zasobów naturalnych, takich jak na przykład słońce. Oferta obejmuje kompleksową obsługę w zakresie realizacji inwestycji fotowoltaicznej. Klienci mają dostęp do wielu rodzajów paneli fotowoltaicznych pochodzących od różnych producentów. Urządzenia te stanowią istotne elementy instalacji odpowiedzialnych za pozyskiwanie prądu z energii słonecznej. Oferta jest kierowana do klientów indywidualnych, rolników posiadających własne gospodarstwa, różnych instytucji czy też firm zainteresowanych samodzielną produkcją prądu na własny użytek.

Projektowanie sprzedaż, transport i montaż instalacji fotowoltaicznych

Fotowoltaika to złożona branża. Prezentowana firma wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów oferując kompleksową obsługę w tym zakresie. Pierwszym etapem współpracy jest audyt, na podstawie którego oceniane jest zapotrzebowanie energetyczne danego domu, gospodarstwa czy też firmy. Na podstawie tych informacji wybierane są odpowiednie panele słoneczne oraz pozostałe elementy instalacji fotowoltaicznej, tak aby spełniały one wymagania klienta. Po zaprojektowaniu całej instalacji jest ona montowana w odpowiednim miejscu. Oferowane instalacje solarne nadają się do montażu nie tylko na dachach, ale również na gruncie.

Pomoc w staraniach o dofinansowanie

Oferta tej firmy obejmuje instalacje fotowoltaiczne, dzięki którym można zaprzestać płacenia za prąd, ponieważ możliwa jest jego samodzielna produkcja w ilości wystarczającej do pokrycia potrzeb danego budynku. Rosnące ceny prądu sprawiają, że inwestycje zwracają się szybko. Warto dodać, że firma stale kontroluje aktualną sytuację w poszukiwaniu różnych krajowych i lokalnych programów dopłat do fotowoltaiki. Doświadczeni specjaliści zatrudnieni w tej firmie pomagają klientom w sporządzaniu i składaniu dokumentów oraz załatwianiu pozostałych formalności związanych ze staraniem się o dopłatę.

***
FILTRY

6 Items Found

Resetuj filtry